Weekrooster

Sport Dag Trainingstijd Zaal Indeling Trainer
Badminton Maandag 20.30 - 22.00 1 Senioren 18+ Bob B√∂hmermann
Senioren in Beweging Woensdag 11.00 - 12.00 1 Senioren 60+ Marjan Jakobs
           
Turnen Dinsdag  17.00 - 18.00 2 Jongtalenten Charlotte/Marisca
Dinsdag 17.00 - 19.00 2 Selectie jongens onderbouw Charlotte/Marisca
Dinsdag  17.00 - 19.00 2 Selectie onderbouw Charlotte/Marisca
Dinsdag  18.00 - 20.00 2 Selectie bovenbouw Charlotte/Marisca
Dinsdag 18.00 - 20.00 2 Selectie jongens bovenbouw Charlotte/Marisca
Donderdag 17.00 - 18.00 2 Jongtalenten Charlotte/Marisca
Donderdag 17.00 - 19.00 2 Selectie onderbouw Charlotte/Marisca
Donderdag 17.00 - 19.00 2 Selectie jongens onderbouw Charlotte/Marisca
Donderdag  18.00 - 20.00 2 Selectie bovenbouw Charlotte/Marisca
Donderdag 18.00 - 20.00 2 Selectie jongens bovenbouw Charlotte/Marisca
Donderdag 19.00 - 20.00 2 Recreatie 10+ Charlotte/Marisca
Vrijdag 16.30 - 17.30 1 Meisjes 6-9 jaar Chantal Slager Kiewiet
Vrijdag  16.30 - 17.30 2 Kleuters Charlotte
Vrijdag  17.30 - 18.30 2 Jongens 6+ Charlotte
           
Freerunnen Momenteel stop gezet Er wordt een nieuwe trainer gezocht  
           
Ritmische Gymnastiek Maandag 08.45 - 09.45 1 Senioren 40+ Lies Westbroek
           
Volleybal Dinsdag 18.00 - 19.15 1 Meisjes C Elin / Robbin
Dinsdag  20.30 - 22.00 2 Dames en Heren   Recvol Mixteam 18+ Bavi
Woensdag 18.00 - 19.15 2 Mini's (vanaf 6 jaar) Colette van Gameren
Woensdag  18.00 - 19.15 1 Meisjes N5 Nancy / Monica
Woensdag  19.15 - 20.30 1 Jonges C Chantal van Gameren
Woensdag  19.15 - 20.30 2 Meisjes A Emily van Dijk
Donderdag 20.15 - 21.45 2 Dames 1 + Dames 2 Jos van de Water
Woensdag 20.30 - 22.00 1 + 2 Wedstrijden Recvol  
         
Zaterdag  zie Speelschema 1 Wedstrijden Nevobo  
         
Wedstrijden / toernooien Zaterdag 9.30 - 18.00 1 + 2 Alle sporten  

Jaarrooster

 

Jaarplanner SVB-Beesd  2019-2020
             
Datum   Sport Activiteit Plaats
             
vr. 6 september 2019 Volleybal Volleybaltoernooi SVB Klokhuis
zat.  28 september 2019 Volleybal Wedstrijden volleybal Klokhuis
zat. 12 oktober 2019 Volleybal Wedstrijden volleybal Klokhuis
zat. 9 november 2019 Volleybal Wedstrijden volleybal Klokhuis
zat. 16 november 2019   Sinterklaas Klokhuis
zat. 23 november 2019 Volleybal Wedstrijden volleybal Klokhuis
zat. 30 november 2019 Volleybal Wedstrijden volleybal Klokhuis
zat. 30 november 2019 Turnen 1e voorwedstrijd divisie 5 en 6 (dames) Culemborg
zat. 14 december 2019 Volleybal Wedstrijden volleybal Klokhuis
zat. 14 december 2019 Turnen 1e voorwedstrijd voor de niveau's D2 en D3 (dames) Kesteren
zat. 11 januari 2020 Turnen 1e voorwedstrijd divisie 3 en 4 (dames) Culemborg
zat. 25 januari 2020 Turnen Onderlinge turnwedstrijd recreanten Asperen
zat. 1 februari 2020 Turnen 2e voorwedstrijd divisie 5 en 6 (dames) Culemborg
woe. 5 februari 2020 Volleybal Instuif volleybal mini's Klokhuis
zat. 8 februari 2020 Volleybal Wedstrijden volleybal Klokhuis
zat. 15 februari 2020 Turnen 2e voorwedstrijd niveau's D2 en D3 (dames) Kesteren
zat. 7 maart 2020 Turnen 2e voorwedstrijd divisie 3 en 4 (dames) Culemborg
zat. 14 maart 2020 Volleybal Wedstrijden volleybal Klokhuis
zat. 14 maart 2020 Turnen 3e districtwedstrijd (heren) Beverwijk
do. 26 maart 2020 Volleybal Wedstrijden volleybal Klokhuis
zat. 28 maart 2020 Turnen 4e districtwedstrijd (heren) ?
zat. 4 april 2020 Turnen toestelfinales (dames) Culemborg
zat. 11 april 2020 Volleybal Wedstrijden volleybal Klokhuis
zat. 18 april 2020 Turnen Regiokampioenschap div 4-5  Amersfoort
zat. 9 mei 2020 Turnen Regiokampioenschap D1-D2  Amersfoort
zat. 16 mei 2020 Turnen Recreantenwedstrijd Kesteren
zat. 16 mei 2020 Turnen Regiokampioenschap div 6-D3  Amersfoort
zat. 6 juni 2020 Turnen Districtskampioenschap div 4-5  Amsterdam
vr. 12 juni 2020   Jaarmarkt Beesd  
zat. 13 juni 2020 Turnen Districtskampioenschap D1-D2  Amsterdam

Afdrukken