Sinterklaas op bezoek bij Senioren van de SVB

sint

Ook de Senioren in Beweging groep van de SVB werd vandaag verrast door een bezoekje van de Sint.....

Beweegweek 2015 in Beesd

beweegweekritmischegym

Van maandag 28 september tot en met vrijdag 2 oktober was de beweegweek voor ouderen in Beesd. De beweegweek is een samenwerking tussen Lingehof en het Klokhuis. Ook de trainsters van de SVB hebben hier hun steentje aan bijgedragen. Op maandag 28 september gaf Lies Westbroek de aftrap en op woensdag 30 september gaf Marjan Jakobs een "swingende" les!

beweegweeksenioreninbeweging

Senioren in Beweging bij Theetuin De Wensput

senioreninbeweging 8 7 2015

Op de laatste woensdag voor de vakantie kwamen de Senioren in Beweging samen met trainster Marjan Jakobs bij elkaar voor een gezellige afsluiting van het seizoen! Met een kopje koffie of cappuccino en een overheerlijk stuk appeltaart was het heerlijk vertoeven in het tuinhuis van Theetuin de Wensput aan de Voorstraat in Beesd. Na de afsluiting mocht iedereen gaan genieten van een welverdiende vakantie. De eerste les na de zomervakantie vindt weer plaats op woensdag 26 augustus in de sportzaal in Beesd.

Sterk in Beweging: senioren in het Kulturhus

2014 03 05 senioreninbeweging

Bewegingsdocente Marjan houdt van variaties....