Sponsors

 • Accon.png
 • Alcredis.png
 • Beflex-it.png
 • BHO_logo_donkergrijs.png
 • Boons_Markt.png
 • BOT.png
 • Huibert_de_Jong.png
 • International_Plywood.jpg
 • Logo-Alpha-fysio.png
 • loodgieterHans-Kroezen.jpg
 • Rabobank_FC_2010.jpg
 • Tamoil.png
 • uitvaartverzorging-rivierenlad.gif

Sporten

 • badminton_racket_small.jpg
 • basketball_rek.jpg
 • ritmische_gymnastiek_small.jpg
 • Senioren_in_beweging.jpg
 • turnen.jpg
 • volleybal.jpg

Senioren in Beweging bij Theetuin De Wensput

senioreninbeweging 8 7 2015

Op de laatste woensdag voor de vakantie kwamen de Senioren in Beweging samen met trainster Marjan Jakobs bij elkaar voor een gezellige afsluiting van het seizoen! Met een kopje koffie of cappuccino en een overheerlijk stuk appeltaart was het heerlijk vertoeven in het tuinhuis van Theetuin de Wensput aan de Voorstraat in Beesd. Na de afsluiting mocht iedereen gaan genieten van een welverdiende vakantie. De eerste les na de zomervakantie vindt weer plaats op woensdag 26 augustus in de sportzaal in Beesd.